استراتژی کلمات کلیدی, بهینه سازی محتوا و سئو, مقاله ها

استراتژی کلمات کلیدی (keywords)

کلمات کلیدی چیست، آموزش سئو کلمات کلیدی، keyword چیست، منظور از کلمات کلیدی چیست، استراتژی کلمات کلیدی، پگاه معینی متخصص سئو

نیازِ یافتن کلمات کلیدیِ مناسب با محتوای وب سایت، و اینکه بالا آمدن و بهینه سازی سایت برای چه کلمات کلیدی هدف باشد، قدم بسیار مهمی است که قبل از وارد شدن در دریای محتوای سایت خود باید مورد توجه قرار داد.

بعد از پیدا کردن هدف سایت موردنظر سئو، تا حدودی متوجه می شویم که کلمات کلیدی ما می توانند چه کلماتی باشند.

در واقع، آخرین سوال این است که ” این وب سایت،  برای چه کلماتی باید در گوگل بالا بیاید؟ ” که پیش از شروع عملیات سئو باید آن را بررسی کنیم.

کلمات کلیدی چیست، آموزش سئو کلمات کلیدی، keyword چیست، منظور از کلمات کلیدی چیست، استراتژی کلمات کلیدی، پگاه معینی متخصص سئو

کلمات کلیدی، محتوا و عباراتی در سایت هستند که افراد با جستجوی آن ها در موتورهای جستجو ، سایت شما را پیدا می کنند.

برای یافتن این کلید واژه ها، ابتدا باید تحقیق کنید که افراد برای یافتن اطلاعات، محصولات یا خدمات خود، چه کلماتی را در موتورهای جستجوگر جستجو می کنند. سپس این کلمات پرجستجو و مهم را در محتوای خود قرار دهید.

با انجام این کار، وقتی کاربر این کلمات را جستجو می کند، گوگل آن ها را به صفحه و یا محتوای شما که روی این کلمات بهینه شده اند، مرتبط می کند و در نتیجه ی جستجو به کاربر نمایش می دهد.

شما در بهینه سازی سایت خود با کلمات کلیدی سئو، به یافتن آسان تر آن توسط موتورهای جستجوگر کمک می کنید.

اگر این کار را به درستی انجام ندهید، کاربران با نتایج زیاد دیگری روبرو می شوند؛ بنابراین کسی سایت شما را نمی بیند.

ایجاد فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط، مهم ترین کاری است که می توان برای سئو انجام داد تا شما رتبه ی بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشید. 

کلمات کلیدی و سئو دو مورد جداناپذیر برای موفقیت در یک کمپین بازاریابی هستند. از آنجایی که کلمات کلیدی در سئو مهم ترین عامل آن هستند، سرمایه گذاری و صرف زمان بر روی کلمات کلیدی و ارتباط آن با مخاطبان امر بسیار مهمی است.

 

در مقاله های بعدی به شما چگونگی انتخاب این کلمات کلیدی را خواهم گفت.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “استراتژی کلمات کلیدی (keywords)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.