خدمات طراحی وبسایت برای مشاغل و کسب و کارها

  • چرا داشتن وبسایت برای شرکت ها و کسب و‌کار های مختلف از جایگاه ویژه ای برخوردار است؟

در بستر اینترنت و دنیای امروزی ارتباطات لحظه ای آسان فراهم شده است. مردم اکثر امور خود را در فضای اینترنت انجام می‌دهند.کالای مورد نظر خود را از طریق سایت های فروشگاهی جست‌و‌جو و خرید می‌کنند. همچنین از طریق وب سایت های گوناگون از قبیل سایت خبری، سایت املاکی، سایت آگهی، سایت پزشکی و … نیاز های خود را برطرف می‌کنند و اکثر کار های کوچک و بزرگ خود را مدیریت می‌کنند. پس می‌توان نتیجه گرفت که طراحی وب سایت تا چه اندازه برای معرفی برند و کسب و کار شما موثر است و می‌توانید خود را به دنیای اطراف نزدیک تر کنید. همچنین اگر شما سایتی دارید که خیلی وقت است هیج فعالیتی در آن انجام نداده اید ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم که آن را به دست طراحان متخصص ما بسپارید تا وب سایت شما را بررسی کرده و در صورت لزوم تغییرات و بهینه سازی اعمال شود. در این حالت می‌توانیم کاملا مطابق تکنولوژی روز طراحی سایت آن را بهینه سازی کنیم.

طراحی سایت
طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت آرایشگاهی

طراحی سایت باشگاه ورزشی

طراحی سایت باشگاه ورزشی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت جواهرات

طراحی سایت از تحلیل نیازهای مشتریان در شرکت های طراحی سایت حرفه ای آغاز می شود. در روبیکو تحلیل حتی از قرارداد مهمتر است و پس از به نتیجه رسیدن و عملی بودن پروژه، قرارداد بر اساس زمان بندی و نیازسنجی منعقد می گردد. پس از قرارداد، تحلیل ها مستندسازی گردیده و پروژه وارد مرحله پیاده سازی می گردد. این پروسه پس از پیاده سازی وارد دیباگ گردیده و پس از به نتیجه رسیدن تحلیل ها و نیازهای پروژه، سایت آماده تحویل و آموزش می گردد.

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت

یک وب سایت خوب و حرفه ای، اعتبار را برای کسب و کار شما فراهم می کند. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، مشتریان را درگیر می کند و آن ها را علاقه مند می کند تا وب سایت شما را بررسی کنند و در مورد کسب و کار شما بیشتر یاد بگیرند. بیشتر افراد در جستجوی خدمات و محصولات در وب هستند. پس داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری الزامیست.

برای کسب و کار آنلاین و افزایش فروش، طراحی یک سایت به تنهایی کافی نیست و باید این وب سایت از لحاظ ظاهری و تکنیکی موارد زیر که جهت حرفه ای بودن سایت نیاز است را دارا باشد.

طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

اگر کسب و کار شما نو و تازه تلقی میشود و یا ایده ای جدید برای پیاده سازی در سر دارید و می خواهید یک استارتاپ را شروع کنید و نیاز به طراحی وب سایت با امکانات خاص و منحصر به فرد را دارید بهتر است طراحی وب سایت خود را از پایه انجام دهید.

طراحی وب سایت اختصاصی به این معناست که از سیستم خاصی استفاده نشود و برنامه نویسی از صفر صورت گیرد. این کار باعث میشود شما محدودیتی نداشته باشید و بتوانید به صورت 100 درصدی ایده خود را تحت وبسایت پیاده سازی نمایید.

سفارش طراحی اختصاصی

این امر به شما در آینده نیز بسیار کمک خواهد کرد و برای افزودن امکانات جدید و یا تغییر در امکانات فعلی هزینه و زمان کمتری را برای شما خواهد داشت. ما با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و سایر تکنولوژی های روز دنیا برای کسب و کار و ایده های شما وبسایتی اختصاصی و بدون مشابه را پیاده سازی میکنیم.

در روبیکو طراحی گرافیکی اختصاصی و برنامه نویسی استاندارد و بهینه در تمامی پروژه های طراحی سایت از پایه لحاظ خواهد شد. نکته مهمی که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد بحث ارائه سورس کدها می باشد. ما برای آرامش و موفقیت شما ارزش زیادی قائل هستیم و در همین راستا هر زمان که شما نیاز به سورس های اصلی وبسایت خود داشته باشید ما آنها را به شما ارائه خواهیم کرد پس شما هیچ وابستگی به هیچ کجا نخواهید داشت. داشتن وب سایت یک عرصه عالی را برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه می کند و بازار هدف گسترده تری را فراهم می کند.

طراحی سایت

طراحی سایت واکنشگرا

امروزه اکثر کاربران با تلفن‌های همراه خود به جستجو در اینترنت می پردازند لذا واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت شما بسیار حائز اهمیت است. واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه‌های مختلف است. بنابراین اینکه سایت شما در تمامی دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت قابلیت نمایش داشته باشد و تجربه کاربری خوبی را رقم بزند بسیار اهمیت دارد. کارشناسان روبیکو با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی سایت، این امکان را برای سایت شما فراهم می کنند.

 

خدمات سئو روبیکو

خدمات سئو روبیکو

طراحی سایت بخش اول کار بوده و تنها ساخت یک سایت و قرار دادن نوشته ها و پیوندها در آن کافی نیست این نکته بسیار مهم است که مخاطبین شما با جستجوی عبارات مرتبط به سایت شما برسند. لازمه این کار بهینه سازی سایت است. با بهینه سازی، سئو سایت شما با کلمات مورد نظر درصد جستجو خواهد آمد. کارشناسان سئو روبیکو با استفاده از جدیدترین تغییرات و مفاهیم علمی سئو سایت شما را به بهترین رتبه گوگل می‌رسانند.