طراحی وب سایت حقوقی در روبیکو

روزانه افراد زیادی در مورد مشکلات حقوقی خود به جستجو در بستر اینترنت می پردازند و نیاز به مشاوره و یاری جستن از وکیل خبره دارند، لذا وبسایت های حقوقی می توانند نقش پررنگی در این زمینه داشته باشد. شما با داشتن یک وب سایت حقوقی حرفه ای، می توانید مخاطبان زیادی را به خود جذب کنید و همچنین با معرفی خود و خدماتتان مراجعات بیشتری داشته باشید. وب سایت حقوقی، امکان معرفی با طیف بسیار گسترده در فضای مجازی را برای شما فراهم می کند، با معرفی خود و رزومه کاری و همچنین نتیجه پرونده های قبلی، اعتماد لازم را به موکلان برای انتخاب شما می دهید.

مشاوره آنلاین با وکلا

اطلاع‌رسانی در زمینه مشکلات حقوقی

معرفی و رزومه فعالیت‌های وکیل

پرسش و پاسخ سوالات حقوقی

طراحی سایت واکنشگرا

امروزه اکثر کاربران با تلفن‌های همراه خود به جستجو در اینترنت می پردازند لذا واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت شما بسیار حائز اهمیت است. واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه‌های مختلف است. بنابراین این که سایت شما در تمامی دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت قابلیت نمایش داشته باشد و تجربه کاربری خوبی را رقم بزند بسیار اهمیت دارد. کارشناسان روبیکو با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی سایت، این امکان را برای سایت شما فراهم می کنند.

امکان مشاوره آنلاین با وکلا

امکان مشاوره آنلاین با وکلا در سایت حقوقی فرصتی بسیار مناسب برای وکلا و همچنین موکلان می باشد. این امکان کمک می‌کند که اشخاص با گرفتن خدمات مشاوره آنلاین و مطالعه رزومه به شناخت کافی از شما برسند و وکیل خود را انتخاب نمایند. همچنین امکان کسب درآمد از مشاوره آنلاین به افراد، بدون محدودیت در طیف مخاطبین خود را داشته باشید. به این صورت می توانید حق الزحمه مشاوره خود را به صورت اینترنتی دریافت کنید و گستره ی خدمات خود را به کل کشور افزایش دهید. همچنین می توانید مدارک مورد نیاز و لوایحی که باید با موکلان خود رد و بدل کنید را از طریق اینترنت دریافت و ارسال کنید.

تبلیغ و اطلاع‌رسانی در زمینه مشکلات حقوقی

در حقیقت داشتن سایت وکالت نوعی تبلیغ و اطلاع‌رسانی در زمینه مشکلات حقوقی و رفع آن با مشاوره و نظرخواهی با یک وکیل با تجربه می باشد همچنین امکان ایجاد صفحه در قالب پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی باعث رضایت کاربر می شود چرا که بدون تماس و ارتباط با شما می‌تواند تک تک سوالات را خوانده و جواب سوال خود را پیدا کند و این باعث دیده شدن هر چه بیشتر سایت شما می شود و کمک می کند که در صدر جستجو های گوگل قرار بگیرید.

ویژگی های طراحی سایت حقوقی

-امکان داشتن مشاوره حقوقی آنلاین
-صفحه معرفی و رزومه فعالیت‌های وکیل
-بخش پرسش و پاسخ سوالات حقوقی
-بخش مرتبط با دعاوی کیفری
-تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
-داشتن بخش مرتبط با دعاوی خانواده (طلاق)
-سیستم محاسبه هوشمند برای مواردی مختلف همچون مهریه، ارثیه، دیه و …
-پنل مدیریت ساده با تجربه کاربری آسان
-داشتن مدیریت سطوح گروه‌ها و کاربران

-داشتن بخش وکالت آنلاین
-سیستم پرداخت آنلاین
-داشتن بخش رزومه وکیل
-داشتن بخش اخبار حقوقی
-بخش مرتبط با بانک مقالات حقوقی
-رزرو آنلاین برا مشاوره
-سیستم عضویت موکلان
-سیستم پرداخت آنلاین

خدمات سئو روبیکو

طراحی سایت بخش اول کار بوده و تنها ساخت یک سایت و قرار دادن نوشته ها و پیوندها در آن کافی نیست این نکته بسیار مهم است که مخاطبین شما با جستجوی عبارات مرتبط به سایت شما برسند. لازمه این کار بهینه سازی سایت است. با بهینه سازی، سئو سایت شما با کلمات مورد نظر درصد جستجو خواهد آمد. کارشناسان سئو روبیکو با استفاده از جدیدترین تغییرات و مفاهیم علمی سئو سایت شما را به بهترین رتبه گوگل می‌رسانند.